Нові сорти ірисів (2018)

     Вміння ставити перед собою реальні цілі і вміння їх досягати - велике мистецтво. У цьому сезоні я прийняла нелегке рішення - придбати не більше двох-трьох десятків найкращих, найексклюзивніших, найнезвичайніших сортів ірисів. І стільки ж вивести із колекції, щоб баланс був. Чи вдалося це мені? Не зовсім. З'явилися вісімдесят нових сортів високих борідкових ірисів, тридцять два карликові і десять неборідкових. Із виконанням другої частини завдання - зменшення кількості старих сортів, - ще складніше... Але подивіться на ті іриси, що поселилися на моїй ділянці - як  серед них можна вибрати найкращі? Отож-бо. Приємно те, що серед нових придбань багато українських сортів, які за своїми якостями нічим не уступають зарубіжним. Переглядаю фотографії новинок і сама собі заздрю.

     На цій сторінці показую нові сорти високих борідкових ірисів зарубіжної селекції. Чужі фотографії не використовую, але на сторінці сорту є посилання на енциклопедію ірису, де можна побачити їх зображення. Нові українські сорти можна побачити на відповідній сторінці, всі карликові іриси також мають окрему сторінку.

     Деякі із цих новинок в обмеженій кількості будуть запропоновані для продажу в 2019 році у додатковому каталозі.

    Раджу заглянути і на цю сторінку - Іриси "космічного покоління".

© 2014-2018 Ірина Лукава

Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів сайту без письмового дозволу автора заборонено і охороняється законом України «Про авторське право і суміжні права».

Proudly created with  wix.com