Іриси зі знижкою 50%

На світлині справа показано стандартний посадковий матеріал ірисів і саме такі поділки я розсилаю своїм замовникам. Більшість із цих сортів зацвітуть в наступному році. У процесі наростання не всі лопатки ірисів досягають такого розміру, але вони добре вкорінюються і наростають. В наступному сезоні вони не процвітуть, це мінус, але зараз їх можна придбати за півціни, і це великий плюс.

Перегляньте пропозицію внизу, може серед запропонованих рослин є такі сорти, про які ви давно мріяли, але не могли собі дозволити? Або не могли знайти, бо сорт популярний і довго не залежується на "прилавках" інтернет-магазинів?​

Що буде з такою лопаткою ірису в наступному році? Повторюю - вона не процвіте. Але вона добре наросте і буде мати такі розміри як на фото справа

Спробую пояснити чому не варто боятися поділок малого розміру. По-перше, поняття "велика поділка" і "мала поділка" дуже відносні. Деякі сорти (такі як Gypsy Lord, American Classic, Dracula`s Kiss) завжди нарощують великі поділки. Для інших сортів, особливо австралійських, таке явище не завжди характерне, вони будуть мати середні розміри. Тому казати, що цей посадковий матеріал якісний чи неякісний - не зовсім грамотно. Але є такі поділки, про які ми відразу можемо сказати, що в наступному році вони не процвітуть. Бо малі.

Якщо її викопати - побачимо потужне кореневище із великою кількістю бічних бруньок (фото зліва). Наголошую - не всі іриси нарощують аж таке кореневище, багато залежить від сортових особливостей, але відсутність квітування сприяє хорошому розростанню. В наступному сезоні це буде сильний і здоровий кущ із міцним квітконосом і великою кількістю бічних лопаток.

Ви ще сумніваєтесь?

УМОВИ:

1. Мінімальне замовлення - 300 грн або 5 поділок, але це можуть бути іриси не тільки із цієї сторінки. Ті, хто вже замовляв іриси в цьому році, можуть вибрати будь-яку їх кількість.​

2. Ціни вказані без знижки. Для отримання знижки при оформленні замовлення треба клікнути "Використати купон" і ввести числовий код 50. Якщо вам не вдасться цього зробити - не переживайте, я сама порахую суму замовлення зі знижкою.

3. Сорти із цієї сторінки не потрібно оформляти на сайті окремим замовленням. Можна додавати іриси із будь-яких колекцій, при введенні коду 50 редактор сам порахує знижку на іриси із даної сторінки.

4. Щоб побачити всі товари на цій сторінці потібно клікнути на кнопку "Показати більше" внизу сторінки.

5. Всі охочі можуть отримати в подарунок такі сорти стандартних карликових ірисів:​ Ballet Lesson, Cat`s Eyes, Plum Twist, Ringer, Posing, Starbaby​, Ворожба, Зимняя вишня, Золото ацтеков і високі борідкові Hellen Down та Lion`s Share.  Виберіть із цього списку два сорти і напишіть їх назви в повідомленні або додайте їх у кошик на цій сторінці. 

6. Оплата попередня на картку Приватбанку або на Новій Пошті при отриманні посилки.

7. Укрпоштою висилаю тільки після попередньої оплати.

8. Замовлення буде виконуватися протягом кількох наступних днів після його оформення.

Відкрита сторінка із пропозицією "Мінус 10-20%" на стандартні поділки окремих сортів.

Вдалого вибору!​

Ціни без знижки!!

© 2014-2018 Ірина Лукава

Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів сайту без письмового дозволу автора заборонено і охороняється законом України «Про авторське право і суміжні права».

Proudly created with  wix.com