Лілійники на осінь 2018, ч.1

   Шановні поціновувачі лілійників!

   На цій сторінці пропоную посадковий матеріал сіянців власної селекції.  Здебільшого це культивари 2016-2017 року посіву, станом на 2018 рік вони процвіли один або два рази.

   Всі вегетативні характеристики (діаметр квітки, форма, забарвлення, гофрування, висота квітконоса) даються на основі спостереження в умовах мого саду. Для частини сіянців це було  перше і поки що єдине цвітіння, в наступному сезоні в інших умовах ці показники можуть змінитися, зазвичай квітка і рослина в цілому стають гарнішими.

   Розмір посадкового матеріалу і кількість розеток вказується окремо на сторінці товару. Прошу уважно читати цей опис і врахувати, що пропонуються розетки різного розміру і в різній кількості.

    Ціна визначається не тільки декоративністю квітки, але й розміром і кількість розетокОплату бажано зробити відразу після замовлення рослин.

  Бонуси вибирайте відповідно до суми замовлення. При замовленні на суму від 300 грн - №7 або №31, при замовленні на суму від 500 грн - додатково №13 або №25, але не більше двох в одні руки. 

Бонусні сорти тільки для замовників лілійників.

   Термін виконання замовлень - кінець серпня або початок вересня, в окремих випадках за домовленістю можу вислати рослини швидше (якщо кущ не потрібно ділити).

   Садові імена для сіянців не використовую, всі культивари нумеруються довільно, в дужках вказано номер сіянця відповідно до мого власного журналу схрещувань. Якщо замовника цікавлять батьки даного лілійника - повідомлю про це окремо.

  З певною періодичністю буду додавати нові пропозиції. Зверніть увагу - більшість рослин пропонується в єдиному екземплярі і можу вас запевнити, що більше ніхто не буде мати саме такого лілійника.

Вдалого вибору!

© 2014-2018 Ірина Лукава

Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів сайту без письмового дозволу автора заборонено і охороняється законом України «Про авторське право і суміжні права».

Proudly created with  wix.com