Хости

   Ефектні, загадкові і несподівані, тіневитривалі, навіть тінелюбиві, зелені, голубі, жовті, білі, дво- і багатоколірні, смугасті, крапчасті,  плямисті  або  облямовані,  гладкі, зморшкуваті чи гофровані, гігантські чи зовсім маленькі... Можна підібрати ще багато епітетів, щоб описати сучасні сорти королеви тіні - хости, але її краще побачити і її треба мати.

     Цей вишуканий багаторічник цінується в першу чергу своїм декоративним листям, яке може змінювати забарвлення в різних умовах на протязі всього сезону. Зимостійкі і невибагливі, хости зазвичай добре розмножуються і зберігають декоративність весь сезон.

    У всіх нас в саду знайдеться затінена ділянка, де "...нічого не росте, бо там тінь". Цей куточок можна перетворити в розкішний оазис, це не займе багато часу і значних капіталовкладень, і саме хоста може стати тією родзинкою, яка надасть вашому саду неповторного шарму.

Хости, що пропонуються для продажу, буду висилати в квітні-травні залежно від погодних умов. Оскільки хости - це не іриси і не лілійники, їх відправленнябуде тільки після попередньої оплати на карточку Приватбанку.

Моя колекція хост (А-L)

© 2014-2018 Ірина Лукава

Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів сайту без письмового дозволу автора заборонено і охороняється законом України «Про авторське право і суміжні права».

Proudly created with  wix.com