ІV з'їзд Української Спілки Ірису

IV з'їзд УСІ відбувся 17-18 травня 2014 року в ірисовому саду голови спілки Алли Черногуз в с. Погреби Полтавської області. Здавалось би - що можна побачити в полтавській глибинці? Але в перші ж хвилини зустрічі стало зрозуміло, що нас чекає неординарний прийом. Перший шок - Будинок культури. Нічого собі сільський клуб і нічого собі сільський хор! Співали так, що за душу брало. Наприкінці концерту стихійно виник зведений хор і до виконавців доєдналися гості з'їзду.

Потім був Устимівський дендрологічний парк, де зібрана унікальна колекція деревних і кущових порід та Устимівська дослідна станція рослинництва. За обідом нас частували справжніми полтавськими галушками, не уявляла, що буває стільки видів галушок. Після обіду ми поїхали в ірисовий сад Алли Михайлівни та Федора Федоровича. Найбільше, ясна річ, цікавили сіянці і сорти Алли Михайлівни, адже в доробку господині саду десятки зареєстрованих сортів SDB, TB ірисів та спурія. Я очікувала потрапити на ділянку, засаджену ірисами, та побачене ніяк не вписувалося в ті шаблони, що малювала уява. То був, без перебільшення, райський сад з унікальною колекцією ірисів, хост, півоній, хвойних і листяних рослин. Це ж скільки сили, часу і фантазії тут вкладено!

Версаль з його садами відпочиває.

Show More

© 2014-2018 Ірина Лукава

Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів сайту без письмового дозволу автора заборонено і охороняється законом України «Про авторське право і суміжні права».

Proudly created with  wix.com