ТРАДЕСКАНЦІЯ ВІРГІНСЬКА

    З назви рослини зрозуміло, що вона походить з Північної Америки. Це багаторічна трав'яниста рослина з прямостоячим вузлуватим стеблом висотою 50-70 см. Трьохпелюсткові квіти, які мають розміри 3-4 см, зібрані в верхівкові суцвіття, квітують безперервно з червня по вересень, інколи аж до заморозків. Весь сезон рослина зберігає привабливий декоративний вигляд завдяки одній цікавій особливості - квіти, що вже відцвіли, зовні нічим не відрізняються від тих бутонів, які ще не розкрилися, тому на традесканції ніколи не видно зів'ялих квіток. Компактна і невибаглива, не вимерзає і не хворіє, мало вражається шкідниками, швидко розростається, але не агресивна по відношенню до сусідів. Краще росте на притінених ділянках відкритого ґрунту, хоча її можна вирощувати і як кімнатну рослину. Розмножується поділом куща з весни до осені, або живцями, які добре вкорінюються. Можна також під зиму висівати насіння, такі рослини зацвітають на третій рік і часто дещо відрізняються від батьківських форм. Саме в такий спосіб я одержала традесканції з різноманітними відтінками фіолетового, синього і блакитного кольорів.

    В букетах традесканція залишається свіжою два-три тижні, перевірено. 

    Дуже рекомендую!

 

Всі фотографії на цій сторінці зроблені мною особисто, деякі з них використовуються недобросовісними продавцями для реклами свого товару на сайтах оголошень. Наголошую, фотографії взяті без мого дозволу, я не маю до цих продавців ніякого відношення.

Show More

© 2014-2018 Ірина Лукава

Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів сайту без письмового дозволу автора заборонено і охороняється законом України «Про авторське право і суміжні права».

Proudly created with  wix.com